Aktualności

Publikujemy program Goblikonu!

Na podstronie goblikon.pl/program znajdziecie wszystkie informacje o programie tegorocznej edycji Goblikonu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem i do zobaczenia za 5 dni!
07.08.2017

Crimson Lily wystawcą na Goblikonie!

Kolejny wystawca na Goblikonie! Jedna z polskich Gorseciarek tworząca pod nazwą Crimson Lily. Oprócz gotowych gorsetów i możliwości ich zmierzenia, miłe towarzystwo i konsultacje gorsetowe gratis. W asortymencie znajdzie się również coś dla rekonstruktorów i miłośników biżuterii.
06.08.2017

Agonia na Goblikonie

Agonia zawita na Goblikon! Gra fabularna autorstwa Noobirus'a, której najnowsza edycja dopiero ujrzała światło dzienne - została wydana pod koniec lipca. Podręczniki będą dostępne w sprzedaży na naszym konwencie!
01.08.2017 Więcej...

Tsuru Drinks&Candy wystawcą na Goblikonie!

Prezentujemy kolejnego wystawcę! Tsuru Drinks&Candy To stoisko pełne zagranicznych i o niepowtarzalnych smakach napojów energetycznych i napojów bezalkoholowych podawanych na ciepło jak i na zimno z kostkami lodu. Stoisko oferuje również słodycze japońskie przepyszne paluszki Pocky jak i słodkie kluseczki mochi . Serdecznie zapraszamy
01.08.2017

Wycieczka do Browaru Zamkowego!

Zapraszamy na wycieczkę do Browaru Zamkowego która odbędzie się w ramach naszego konwentu! Wycieczka wyłącznie dla pełnoletnich uczestników. Wycieczka odbędzie się dnia 12 sierpnia o godzinie 13. Więcej szczegółów poniżej.
01.08.2017 Więcej...

Carcassone – eliminacje do MP!

Co powiecie na wakacje w pięknym Carcassone? Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w tej kultowej grze odbędzie się na naszym konwencie!
26.07.2017 Więcej...

Wystawca: Universal Shop

Na Goblikonie będziecie się mogli zaopatrzyć także na stoisku Universal Shop, u których znajdziecie gadżety dla cosplayerów i gry planszowe! Wysłannicy Universalu będą także opiekować się naszym gamesroomem :)
26.07.2017

Wystawca: Maginarium

Na naszym konwencie pojawi się Maginarium! Będziecie się mogli u nich zaopatrzyć w koszulki, kubki, plakaty i wiele innych gadżetów :)
26.07.2017

Neuroshima HEX – eliminacje do MP!

Czy jesteście gotowi na bitwę? Dzięki współpracy z Portalem będziecie mogli wziąć udział e eliminacjach do Mistrzostw Polski w Neuroshimie HEX!
26.07.2017 Więcej...

Patronat medialny: Konwenty Południowe

Naszym patronem medialnym został także portal Konwenty Południowe! Znajdziecie nas w kalendarzu na www.konwenty-poludniowe.pl :)
18.07.2017